Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0805BTC1K13
RNCF0805BTC1K13
RNCF0805BTC1K13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0805BTC1K13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0805BTC1K13
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.13K OHM 0.1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RNCF0805BTC1K13 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.13K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1093805 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
Odpornost 1.13 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena RNCF0805BTC1K13CT delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.13 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film