Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0805BTC80K6
RNCF0805BTC80K6
RNCF0805BTC80K6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0805BTC80K6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0805BTC80K6
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 80.6K OHM 0.1% 1/8W 0805
Product parameter
številka dela RNCF0805BTC80K6 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 80.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1235330 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
Odpornost 80.6 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena RNC 20 T2 80.6K 0.1% R