Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF0805DTC1M15
RNCF0805DTC1M15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF0805DTC1M15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF0805DTC1M15
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.15M OHM 0.5% 1/10W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF0805DTC1M15 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.15M OHM 0.5% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4520066 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RNCF
Odpornost 1.15 MOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.15 MOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film