Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1206BKC90K9
RNCF1206BKC90K9
RNCF1206BKC90K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1206BKC90K9 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1206BKC90K9
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 90.9K OHM 0.1% 1/4W 1206
Product parameter
številka dela RNCF1206BKC90K9 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 90.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 697848 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija RNCF
Odpornost 90.9 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena RNC 32 T2 90.9K 0.1% I