Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1206BTE845R
RNCF1206BTE845R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1206BTE845R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1206BTE845R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 845 OHM 0.1% 1/3W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF1206BTE845R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 845 OHM 0.1% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 857338 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija RNCF
Odpornost 845 Ohms Moč (Watts) 0.333W, 1/3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 845 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film