Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1206DKE1R69
RNCF1206DKE1R69
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1206DKE1R69 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1206DKE1R69
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.69 OHM 0.5% 1/8W 1206
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF1206DKE1R69 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.69 OHM 0.5% 1/8W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 955940 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija RNCF
Odpornost 1.69 Ohms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.69 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film