Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1206DTE13K7
RNCF1206DTE13K7
RNCF1206DTE13K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1206DTE13K7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1206DTE13K7
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 13.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF1206DTE13K7 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 13.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1386242 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija RNCF
Odpornost 13.7 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena RNC 32 T9 13.7K 0.5% R