Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1206DTE430K
RNCF1206DTE430K
RNCF1206DTE430K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1206DTE430K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1206DTE430K
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 430K OHM 0.5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RNCF1206DTE430K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 430K OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1018469 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija RNCF
Odpornost 430 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena RNCF1206DTE430KCT delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 430 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film