Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1210BTC120R
RNCF1210BTC120R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1210BTC120R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1210BTC120R
Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 120 OHM 0.1% 1/3W 1210
Product parameter
številka dela RNCF1210BTC120R Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 120 OHM 0.1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 343933 pcs Podatkovni list RNCF Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.333W, 1/3W Napetost - razčlenitev 1210
Debelina (maks.) ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Serija RNCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RNCF1210BTC120R Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 120 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 120 OHM 0.1% 1/3W 1210 Premaz, tip ohišja Thin Film