Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF1210DTE4K02
RNCF1210DTE4K02
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF1210DTE4K02 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF1210DTE4K02
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.02K OHM 0.5% 1/3W 1210
Product parameter
številka dela RNCF1210DTE4K02 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.02K OHM 0.5% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 373490 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Serija RNCF
Odpornost 4.02 kOhms Moč (Watts) 0.333W, 1/3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 4.02 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film