Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF2010BKE1M18
RNCF2010BKE1M18
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF2010BKE1M18 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF2010BKE1M18
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.18M OHM 0.1% 1/4W 2010
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF2010BKE1M18 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.18M OHM 0.1% 1/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 339383 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Serija RNCF
Odpornost 1.18 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.18 MOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film