Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF2010BTC29R4
RNCF2010BTC29R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF2010BTC29R4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF2010BTC29R4
Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/3W 2010
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela RNCF2010BTC29R4 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/3W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 435443 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.333W, 1/3W Napetost - razčlenitev 2010
Debelina (maks.) ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Serija RNCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RNCF2010BTC29R4 Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 29.4 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 29.4 OHM 0.1% 1/3W 2010 Premaz, tip ohišja Thin Film