Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF2512DTE2R74
RNCF2512DTE2R74
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF2512DTE2R74 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF2512DTE2R74
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.74 OHM 0.5% 1W 2512
Product parameter
številka dela RNCF2512DTE2R74 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.74 OHM 0.5% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 466651 pcs Podatkovni list RNCF Series
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Serija RNCF
Odpornost 2.74 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 2.74 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film