Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCF2512DTE340K
RNCF2512DTE340K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCF2512DTE340K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCF2512DTE340K
Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 340K OHM 0.5% 1/2W 2512
Product parameter
številka dela RNCF2512DTE340K Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 340K OHM 0.5% 1/2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 572388 pcs Podatkovni list RNCF Series
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.5W, 1/2W Napetost - razčlenitev 2512
Debelina (maks.) ±25ppm/°C Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija RNCF RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RNCF2512DTE340K Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 340k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5%
Opis RES SMD 340K OHM 0.5% 1/2W 2512 Premaz, tip ohišja Thin Film