Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCP0402FTD6K49
RNCP0402FTD6K49
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCP0402FTD6K49 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCP0402FTD6K49
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.49K OHM 1% 1/10W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RNCP0402FTD6K49 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.49K OHM 1% 1/10W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7091002 pcs Podatkovni list RNCP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RNCP
Odpornost 6.49 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 6.49 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film