Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCP0603FTD2K80
RNCP0603FTD2K80
RNCP0603FTD2K80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCP0603FTD2K80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCP0603FTD2K80
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.8K OHM 1% 1/8W 0603
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RNCP0603FTD2K80 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.8K OHM 1% 1/8W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5936121 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm) Serija RNCP
Odpornost 2.8 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W