Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCP1206FTD31K6
RNCP1206FTD31K6
RNCP1206FTD31K6
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCP1206FTD31K6 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCP1206FTD31K6
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 31.6K OHM 1% 1/2W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RNCP1206FTD31K6 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 31.6K OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5591601 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) Serija RNCP
Odpornost 31.6 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 31.6 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film