Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCP1206FTD51K1
RNCP1206FTD51K1
RNCP1206FTD51K1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCP1206FTD51K1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCP1206FTD51K1
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51.1K OHM 1% 1/2W 1206
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RNCP1206FTD51K1 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51.1K OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4933467 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCP Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm) Serija RNCP
Odpornost 51.1 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W