Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RNCS0603BTC113K
RNCS0603BTC113K
RNCS0603BTC113K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNCS0603BTC113K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNCS0603BTC113K
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 113K OHM 0.1% 1/16W 0603
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RNCS0603BTC113K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 113K OHM 0.1% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 798484 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNCS, RNCH Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Serija RNCS
Odpornost 113 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 113 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film