Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RNMF14JTD100K
RNMF14JTD100K
RNMF14JTD100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RNMF14JTD100K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RNMF14JTD100K
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RNMF14JTD100K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4334869 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Serija RNMF
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena RNM 1/4 T1 100K 5% R
RNM 1/4 T1 100K 5% R-ND