Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RSF2FB10K0
RSF2FB10K0
RSF2FB10K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RSF2FB10K0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RSF2FB10K0
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RSF2FB10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 832663 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serija RSF
Odpornost 10 kOhms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RS 2 10K 1% A
RS 2 10K 1% A-ND
RS210K1%A
RS210K1%A-ND
RS210KFA
RS210KFA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 10 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film