Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > RSMF3JB820R
RSMF3JB820R
RSMF3JB820R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RSMF3JB820R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RSMF3JB820R
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 820 OHM 3W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela RSMF3JB820R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 820 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 947490 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Serija RSMF
Odpornost 820 Ohms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena RSM 3 820 5% A