Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > SM2615BT1R00
SM2615BT1R00
SM2615BT1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SM2615BT1R00 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SM2615BT1R00
Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 0.1% 1W 2615
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela SM2615BT1R00 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 0.1% 1W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78876 pcs Podatkovni list Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2615
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) Serija SM
Odpornost 1 Ohms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2615 J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.155" (3.94mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound