Domov > Izdelki > stikala > Magnetna, Reed stikala > PR126253001
PR126253001
PR126253001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PR126253001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PR126253001
Proizvajalec Standex-Meder Electronics
Opis SWITCH REED SPST-NO 1.5A 300V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela PR126253001 Proizvajalec Standex-Meder Electronics
Opis SWITCH REED SPST-NO 1.5A 300V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 125350 pcs Podatkovni list PR126253001 (PR126/25-30 AT) Spec Sheet
Kategorija stikala Napetost - stikalo DC 300V
Napetost - preklopni AC 300V Tip Glass Body
Sklop zaključka Axial Velikost - telo 0.098" Dia x 0.799" L (2.50mm x 20.30mm)
Serija PR126 Čas izdaje 0.1ms
Obseg izpusta 16 ~ 23AT Napajanje - ocenjeno 70VA
Pakiranje Bulk Druga imena 374-1351
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Čas delovanja 0.8ms
Operiraj Range 25 ~ 30AT Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina - na splošno 2.126" (54.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo - natančen opis Glass Body Reed Switch SPST-NO 25 ~ 30AT Operate Range 70VA 1.5A (AC/DC) 300V Through Hole
Tok - preklapljanje 1.5A (AC/DC) Trenutni - Carry 2.5A (AC/DC)
Circuit SPST-NO Zmogljivost 0.3pF