ABC06DRAS-S93
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ABC06DRAS-S93 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ABC06DRAS-S93
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela ABC06DRAS-S93 Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9377 pcs Podatkovni list Edgecards
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 6 Število pozicij 12
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta Full Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva - Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.093" (2.36mm)