ABC15DCKN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ABC15DCKN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ABC15DCKN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
Product parameter
številka dela ABC15DCKN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10147 pcs Podatkovni list Female Card Edge
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 15 Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature - Lastnosti -
Vrsta kontakta Loop Bellows Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva - Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)
Podobni izdelki
ABC150-1T15G Image
  • del #:ABC150-1T15G
  • Proizvajalci:Bel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 15V 110/150W