ABC25HETS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ABC25HETS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ABC25HETS
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100
Product parameter
številka dela ABC25HETS Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 25POS 0.100 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10329 pcs Podatkovni list Edgecard .100 in Data Sheet
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija - Preberite Single
Višina tona 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število vrstic 1
Število pozicij / Bay / Row - Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Spol Female
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Lastnosti -
Vrsta kontakta Cantilever Kontaktni material Beryllium Copper
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva - Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge
Debelina kartice 0.062" (1.57mm)