FSM25DSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FSM25DSEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FSM25DSEN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela FSM25DSEN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.156 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3631 pcs Podatkovni list Edgecards .156 in Data Sheet
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder Eyelet(s)
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.156" (3.96mm) Pakiranje Tray
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 25 Število pozicij 50
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Material - izolacija Polyphenylene Sulfide (PPS)
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti - Vrsta kontakta Full Bellows
Kontaktni material Spinodal Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Green
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)
Podobni izdelki
FSM250KB-4R7 Image
  • del #:FSM250KB-4R7
  • Proizvajalci:Yageo
  • Opis:RES 4.7 OHM 2.5W 10% RADIAL