GCB50DHAS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GCB50DHAS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GCB50DHAS
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela GCB50DHAS Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5914 pcs Podatkovni list xxBxxDHxx (DHA, DHB) Drawing.050” Edgecards Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder, Staggered
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 50 Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole, Right Angle Material - izolacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Spol Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Lastnosti - Vrsta kontakta Hairpin Bellows
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Black
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)