GCB50DHHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GCB50DHHD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GCB50DHHD
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela GCB50DHHD Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7862 pcs Podatkovni list xxBxxDHHx DrawingHigh Density Card Edge Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder, Staggered
Serija - Preberite Dual
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij / Bay / Row 50 Število pozicij 100
Tip montaže Through Hole Material - izolacija Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Spol Female Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Lastnosti - Vrsta kontakta Hairpin Bellows
Kontaktni material Phosphor Bronze Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Black
Vrsta kartice Non Specified - Dual Edge Debelina kartice 0.062" (1.57mm)