Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > PBC11SAFN
PBC11SAFN
PBC11SAFN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBC11SAFN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBC11SAFN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela PBC11SAFN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.950" (24.13mm)
Druga imena S1061E-11 delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 11 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 11 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.620" (15.75mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)