Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > PEC19SFEN
PEC19SFEN
PEC19SFEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PEC19SFEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PEC19SFEN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela PEC19SFEN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 63833 pcs Podatkovni list Male HDR .100"(2.54mm) DatasheetP(G,R,A)xCxxSxxN Drawing, Straight
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - DC Spark (Over) Phosphor Bronze
Atributi atributov - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Smerno usmerjanje Male Pin
Oklepanje 0.100" (2.54mm) Zaključek ščita Square
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca -
Pitch - Connector - Skupna dolžina kontakta 0.520" (13.21mm)
Druga imena S1252E-19 delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število pozicij 19
Število stikov 100µin (2.54µm) Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca PEC19SFEN Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Tin Višina izolacije 0.938" (23.83mm)
Lastnosti - Razširjen opis 19 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 19POS Trenutna ocena 3A
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.318" (8.08mm)
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT)
Končna debelina - parjenje Tin Stopite v stik - konec 100µin (2.54µm)
Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm) Vrsta priključka Header, Breakaway