Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > PEC32DACN
PEC32DACN
PEC32DACN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PEC32DACN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PEC32DACN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 DUAL STR 64POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela PEC32DACN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 DUAL STR 64POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46876 pcs Podatkovni list .100" Headers DatasheetxxCxxDxxN Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.650" (16.51mm)
Druga imena S2032E-32 delovna temperatura -65°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 64 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 64 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.320" (8.13mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)