Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > PRPC021SADN-RC
PRPC021SADN-RC
PRPC021SADN-RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PRPC021SADN-RC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PRPC021SADN-RC
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PRPC021SADN-RC Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4063 pcs Podatkovni list zzzCzzzSzzN-RC Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.748" (19.01mm)