Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > PTC35SFEN
PTC35SFEN
PTC35SFEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PTC35SFEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PTC35SFEN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 35POS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5220 pcs
Product parameter
številka dela PTC35SFEN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 35POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5220 pcs Podatkovni list Square Post Header
Oklepanje Unshrouded Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.938" (23.83mm)
Druga imena S1252-35 delovna temperatura -
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 35 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 35 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.520" (13.21mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)