Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > PTC36SAEN
PTC36SAEN
PTC36SAEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PTC36SAEN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PTC36SAEN
Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5376 pcs
Product parameter
številka dela PTC36SAEN Proizvajalec Sullins Connector Solutions
Opis CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5376 pcs Podatkovni list PTC36SAEN
Oklepanje Unshrouded Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.850" (21.59mm)
Druga imena S1052-36 delovna temperatura -
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.520" (13.21mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm)