Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > CDH53-101JC
CDH53-101JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CDH53-101JC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CDH53-101JC
Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 370MA 1.57 OHM
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4091 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela CDH53-101JC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 370MA 1.57 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4091 pcs Podatkovni list CDH53 Spec Sheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija CDH53 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 308-1213-1
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.57 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.57 Ohm Max Trenutna ocena 370mA