Domov > Izdelki > Optoelektronika > LED Indikacija - Diskretna > XLDGK20W
XLDGK20W
XLDGK20W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLDGK20W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLDGK20W
Proizvajalec SunLED
Opis LED GREEN CLEAR RADIAL LEAD T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela XLDGK20W Proizvajalec SunLED
Opis LED GREEN CLEAR RADIAL LEAD T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 470322 pcs Podatkovni list XLDGK20W
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh 515nm
Valovna dolžina - prevladujoča 525nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V
Kotni kot 70°, 30° Paket naprave za dobavitelja Radial Lead
Velikost / dimenzija - Serija VersoLED
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 1497-1282 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 3590mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 7.00mm
Lastnosti - natančen opis Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V Radial
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Standard