Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > KD1204PFB1
KD1204PFB1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KD1204PFB1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KD1204PFB1
Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5212 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KD1204PFB1 Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5212 pcs Podatkovni list MagLev Catalog
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 10.50mm
Utež 0.034 lb (15.42g) Napetostni razpon 5 ~ 13.8VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.190 in H2O (47.3 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija KD RPM 8400 RPM
Moč (Watts) 1.40W Druga imena K1240PFH14---RG
KD1204PFB1 H.M
KD1204PFB1 H.M-ND
KD1204PFB1H.M
Q2485470
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup 34.4 dB(A)
Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT)
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.120A