Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KRL1220E-M-R015-F-T5
KRL1220E-M-R015-F-T5
KRL1220E-M-R015-F-T5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KRL1220E-M-R015-F-T5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KRL1220E-M-R015-F-T5
Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.015 OHM 1% 1/2W 0805
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
številka dela KRL1220E-M-R015-F-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.015 OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 983641 pcs Podatkovni list Foot PrintKRL Series, Short Terminal
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija KRL
Odpornost 15 mOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 408-1546-2
KRL1220EMR015FT5
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 15 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil