Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KRL3216T4-M-R009-F-T1
KRL3216T4-M-R009-F-T1
KRL3216T4-M-R009-F-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KRL3216T4-M-R009-F-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KRL3216T4-M-R009-F-T1
Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.009 OHM 1W 1206 WIDE
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela KRL3216T4-M-R009-F-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.009 OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75806 pcs Podatkovni list KRL Series, 4 Terminal
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija KRL
Odpornost 9 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 9 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil