Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > KRL6432E-M-R004-F-T1
KRL6432E-M-R004-F-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KRL6432E-M-R004-F-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KRL6432E-M-R004-F-T1
Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.004 OHM 3W 2512 WIDE
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela KRL6432E-M-R004-F-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.004 OHM 3W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 183609 pcs Podatkovni list Foot PrintKRL Series, Long Terminal
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 6432
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) Serija KRL
Odpornost 4 mOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Druga imena 408-1614-2
KRL6432EMR004FT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 4 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil