Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RL3720WS-R56-F
RL3720WS-R56-F
RL3720WS-R56-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RL3720WS-R56-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RL3720WS-R56-F
Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.56 OHM 1W 1508 WIDE
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela RL3720WS-R56-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.56 OHM 1W 1508 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 292148 pcs Podatkovni list Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0815
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.148" W (2.00mm x 3.75mm) Serija RL
Odpornost 560 mOhms Moč (Watts) 1W