Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RL7520WS-R33-F
RL7520WS-R33-F
RL7520WS-R33-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RL7520WS-R33-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RL7520WS-R33-F
Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.33 OHM 2W 3008 WIDE
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela RL7520WS-R33-F Proizvajalec Susumu
Opis RES 0.33 OHM 2W 3008 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 264776 pcs Podatkovni list Foot PrintPRL, RL Series Long Side Terminal
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0830
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.295" W (2.00mm x 7.50mm) Serija RL
Odpornost 330 mOhms Moč (Watts) 2W