Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > 1.5KE400CA R0G
1.5KE400CA R0G
1.5KE400CA R0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1.5KE400CA R0G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1.5KE400CA R0G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 342V 548V DO201
(v ameriških dolarjih)
1250 pcs2500 pcs6250 pcs
Product parameter
številka dela 1.5KE400CA R0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 342V 548V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 111042 pcs Podatkovni list 1.5KE Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 342V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 548V Napetost - razčlenitev (min) 380V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija 1.5KE Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1.5KE400CA R0G-ND
1.5KE400CA R0GTR
1.5KE400CA R0GTR-ND
1.5KE400CAR0GTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.8A