Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > BZD27C33P RVG
BZD27C33P RVG
BZD27C33P RVG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BZD27C33P RVG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BZD27C33P RVG
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
številka dela BZD27C33P RVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 33V 1W SUB SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 33V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Sub SMA Serija -
Moč - maks 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-219AB Druga imena BZD27C33P RVGTR
BZD27C33P RVGTR-ND
BZD27C33PRVGTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms
natančen opis Zener Diode 33V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 24V