Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Zener - Eno > BZD27C36P R3G
BZD27C36P R3G
BZD27C36P R3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BZD27C36P R3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BZD27C36P R3G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 36V 1W SUB SMA
(v ameriških dolarjih)
1800 pcs3600 pcs5400 pcs12600 pcs45000 pcs
Product parameter
številka dela BZD27C36P R3G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 36V 1W SUB SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Zener (Nom) (Vz) 36V
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Sub SMA Serija -
Moč - maks 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-219AB Druga imena BZD27C36P R3GTR
BZD27C36P R3GTR-ND
BZD27C36PR3GTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms
natančen opis Zener Diode 36V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 27V