Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > PGSMAJ40A R3G
PGSMAJ40A R3G
PGSMAJ40A R3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PGSMAJ40A R3G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PGSMAJ40A R3G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 380774 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela PGSMAJ40A R3G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL Status svobodnega statusa / RoHS
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V Napetost - razčlenitev (min) 44.4V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Serija Automotive, AEC-Q101
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena PGSMAJ40AR3GDKR delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A