Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > Diode - Rectifiers - Posamezni > S10GCHR7G
S10GCHR7G
S10GCHR7G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S10GCHR7G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S10GCHR7G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB
(v ameriških dolarjih)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs21250 pcs
Product parameter
številka dela S10GCHR7G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 400V 10A DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 360001 pcs Podatkovni list S10GC - S10MC
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 10A
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena S10GCHR7GTR Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 400V 10A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 400V Tok - Povprečni popravek (Io) 10A
Capacitance @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz