Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SA22AHA0G
SA22AHA0G
SA22AHA0G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SA22AHA0G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SA22AHA0G
Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 22V 46.6V DO204AC
(v ameriških dolarjih)
7500 pcs
Product parameter
številka dela SA22AHA0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 22V 46.6V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 923173 pcs Podatkovni list SA5.0 - SA170
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 22V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 46.6V Napetost - razčlenitev (min) 24.4V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.7A